Definitions

Sorry, no definitions found. Check out and contribute to the discussion of this word!

Etymologies

Sorry, no etymologies found.

Support

Help support Wordnik (and make this page ad-free) by adopting the word eile.

Examples

 • Jätaks selle raamatubisnise, mis eile rääkisime, äkki ära?

  Teine päev HÕFF-il Ulmeguru 2010

 • Mul oli eile öösel ka väike meilide vahetus romaani tõlkija Juhan Habichtiga raamatu pealkirja asjus ning lühike kokkuvõte asjast oleks järgmine: tõlkijal olid käes mõlema pealkirjaga köited ning kuna oli tekstierinevusi, siis valis ta tiigripealkirjalise, mis tundus küpsem ja parem.

  Ilmus «Tiiger! Tiiger!» Ulmeguru 2010

 • Kuigi täna on tänavad mimoose täis (mulle kinkis eile juurviljamüüja ja täna ütlesin Lega Nordi poolt pakututest ära) ei tohiks unustada, et 8. märts tähistab tegelikult naise õigust tööd teha, tema õigust eneseteostusele väljaspool kolme K-d.

  tatsutahime Diary Entry tatsutahime 2009

 • Võibolla oleks arvanud, et seos isegi on, aga eile vaatasin just esimest korda lisasid ning seal stsenaristid seletasid, et kuidas üks neist tegi mereväele õppefilme haidest.

  Tremors (1990) Ulmeguru 2009

 • Kohtasin eile üht endist kursavenda - matemaatik - ja mõlemad tundsime kurbust selle üle, et Eesti on kuidagi muutnud sõjardlikuks maaks, kuni selleni, et mõned arvavad, et kui Venemaa hävitamiseks on vaja tuumasõda, siis tulgu tuumasõda (vt. üks selline tundus kirjutavat ka eelmise postituse kommentaarides).

  tatsutahime Diary Entry tatsutahime 2008

 • Kui eilseski mängus oleks Camoranesi ja Del Piero olnud algkoosseisus, siis oleks võinud mängu lõpptulemus teistsugune olla - ka eile, kohe kui Del Piero 10 minutit enne lisaaja lõppu platsile sai, tehti vähemalt kolm üritust ...

  tatsutahime Diary Entry tatsutahime 2008

 • Tha ceanglaichean air an duilleag seo le eadar-theangaichean eile – SpÃinntis, Gearmailteas, Iodais, Ladainn, Frangais (Cajun), agus Samoan.

  Think Progress » Lamar Alexander: Talking Bilingualism Out of Both Sides of His Mouth 2006

 • Teine faktor on see, mida mainis eile Postimehes Raul Eamets, ehk siis see, et Eesti võib arvestada umbes 100 000 välismaal töötava inimesega, kelle sissetulekud kulutatakse siin.

  tatsutahime Diary Entry tatsutahime 2008

 • Õnnestus eile osta provintsipealinna r-kioskist sellesinatse müügikoha ainus eksemplar ajakirja «Looming».

  Indrek Hargla «Minu päevad Liinaga» Ulmeguru 2008

 • Käesolev Sergei Kudrjavtsevi pilapilt sattus mulle eile õhtul ette, kui ma skännisin hoopis midagi muud ajakirja «Uralski sledopõt» 1990. aasta kuuendast numbrist.

  Kolleeg!!! Ulmeguru 2008

Comments

Log in or sign up to get involved in the conversation. It's quick and easy.